لودر سایت
شیراز، میدان ولی عصر (عج)، بلوار سلمان فارسی، مجتمع تجاری سلمان

سالگرد تاسیس بیمه معلم وآغاز ۲۶ سالگی را به نیروهای توانمند بیمه معلم شادباش می‌گوییم. براین باوریم که بزرگترین سرمایه یک شرکت تجاری، کارکنان آن هستند.

در آستانه دهه‌سوم فعالیت بیمه معلم قرار داریم و مهر قدمت در بیمه‌گری همچنان بر تارک پیشانی بیمه معلم نمایان است. اما آنچه که دوران فعالیت اولین شرکت بیمه خصوصی و تخصصی کشور را بیش از پیش متفاوت می‌کند. تحولاتی است که در ۳ سال اخیر در این شرکت بیمه‌ای محقق شده است.

ورود به بازار سرمایه در تابلوی فرابورس، تلاش برای شفافیت مالی، افزایش سرمایه ۱۸۰ درصدی از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها که بدون شک ارتقاء سطح توانگری مالی بیمه معلم را به دنبال خواهد داشت…

از جمله شاخص‌های عملکردی بیمه معلم است که گام به گام طی شده تا ثبات نسبی حاصل شود.

اگرچه بر این اعتقادیم که یک شرکت بیمه پویا، مدام در حال تجربه و تحول است …

آنچنان که فناوری‌های نوین و فرآیندهای جدید بیمه‌گری این مقوله را به اثبات رسانیده که ساحل آرامی وجود ندارد و همیشه باید در تلاش و تکاپو برای بهتر شدن بود.

التزام به قوانین بیمه مرکزی به عنوان نهاد نظارتی و در اختیار داشتن نیروهای متخصص، قدم‌های بیمه معلم را برای رشد و توسعه سرعت می‌بخشد.

سالگرد تاسیس بیمه معلم را تبریک گفته و از همکاران شایسته و حرفه‌ای بیمه معلم اعم از کارکنان صف، ستاد و شبکه فروش پر شور قدردانی می‌کنیم؛

چراکه با حرفه‌ای‌گری ثابت کردند حتی در شرایط سختی چون بروز ویروس جهان‌گیر . می‌توان به فعالیت حرفه‌ای ملتزم و متعهد بود.

کرونا درسی بزرگ به انسان‌ها بخشید . نشان داد که زندگی همیشه در معرض ریسک‌های باورنکردنی است . و ما بیمه‌گران را بر ضرورت هرچه بیشتر پیاده‌سازی تحول دیجیتال آگاه کرد.

از این رو با ارائه راهکارهای دیجیتالی سعی در رفع این نیاز داشتیم.

مدیرعامل و هیئت مدیره شرکت بیمه معلم

نویسنده پست: آرش اکبری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *